• модна

ВИДЕО: Лила Филиповска се прошета во Градскиот парк како на модна писта

Најпознатата македонска водителка Лила Филиповска изгледа дека има нова љубов, а тоа е манекенството. Лила во стариот дел од Градскиот парк на патеката наменета за трчање ги покажа своите манекенски способности. Таа парадираше на патеката како на модна писта претставувајќи неколку различни комбинации за зимскиот стајлинг. Лила во објавата на видеото на Инстаграм ги запраша …

ВИДЕО: Лила Филиповска се прошета во Градскиот парк како на модна писта Read More »