-2.4 C
Скопје

Tag : мерјем узерли

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката позната како Хурем султан го откри името на својата ќеркичка

Слободен Печат
Актерката Мерјем Узерли пред шест години, за време на нејзината прва бременост, се соочи со еден од најтешките периоди од нејзиниот живот. Тогаш таа сама...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Се породи Хурем султан: На ќеркичката ѝ посвети емотивни зборови

Слободен печат
Турската глумица Мерјем Узерли, која ја памтиме по улогата на султанката Хурем во серијата „Сулејман Величенствениот“ вчера ја роди втората ќерка. Со своите фанови на...
Еспресо Шоу биз

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Слободен печат
Минатата година на истиот настан се појави со несекојдневен фустан со висок шлиц и длабоко деколте....