Tag : меморија

Здравје Магазин

Што се случува во вашето тело ако секој ден јадете САМО ЕДНА лажичка мед?

Слободен печат
Во многу традиционални медицини медот се користи и за лечење на раните, како и за превенција на болести....
Вести Ви Препорачуваме Култура

Гоце Митевски ја дигитализираше ЛЕГЕНДАРНАТА „БУШАВА АЗБУКА“

Слободен печат
Гоце Митевски самостојно, без финансиска помош, и со многу труд го дигитализираше најомиленото македонско едукативно издание „БУШАВА АЗБУКА”! „Печатеното издание го добив како подарок од...