Tag : меѓу

Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудските актери откриваат детали од снимањето на секс сцените – Оливија Колман: Ставам воден сунгер помеѓу нозете

Слободен печат
Холивудските актери користат најразлични методи за да го направат снимањата на секс-сцените, што е можно попријатно. За дел од нив, некои актери јавно проговорија. Имено,...
Живот Магазин Магазин слајдер

Свадба меѓу демонстранти: Пар се венчаше за време на протестите во Филаделфија (ФОТО)

Слободен печат
На улиците на Филаделфија за време на викендот излегоа илјадници демостранти, меѓу кои и младиот пар кој се венчаше среде протестот. Кери Ен и Мајкл...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Барате романтичен сопруг? Ќе го најдете меѓу овие 3 хороскопски знаци!

Слободен печат
Станува збор за најдобрите љубовници и романтичари кои ќе ве научат да уживате во малите работи. Па така, доколку барате романтичен џентлмен, ви советуваме да...
Забава Магазин

Празници меѓу ѕвездите: Еве како астронаутите го прославија Божиќ (ВИДЕО)

Слободен печат
Поточно, на Меѓународната вселенска станица, која со години е во орбитата на Земјата. Астронаутите Кристина Кох, Дру Морган, Џесика Меир и Лука Пармитано одлучија Божиќ...
Еспресо Хороскоп

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Слободен печат
Кој секс повеќе го сакате, утрински или ноќниот, или можеби преферирате секс преку ден. Доколку спаѓате во еден од овие хороскопски знаци тогаш на вас...
Еспресо Секс

Меѓу вас нешто не е во ред – Јасни знаци дека вашиот партнер е несреќен!

Слободен печат
Вашиот партнер се однесува чудно и имате чувство дека не е баш среќен како што знае да биде или пак некогаш бил. Се сомневате, но...
Вести Свет

Судир меѓу полицијата и „Жолтите елеци“: Повредени 7 лица, 35 приведени

Слободен печат
Во судирите меѓу полицијата и лицата на протестот на француското граѓанско движење „Жолти елеци“ во Нант повредени се седум лица, а 35 се приведени. Неколку...
Забава Магазин

Роналдо меѓу лавовите, пробајте да му ја земете топката (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова слатко, но сепак опасно животно одлучи да го покаже својот скриен талент, играњето фудбал и уметностите кои знае да ги направи со фудбалската топка....
Магазин Семејство

Има ли решение за љубомората меѓу децата?

Слободен печат
Според некои истражувања, идеална разлика меѓу две деца е четири или пет години. Постарите деца повеќе не се толку љубоморни, затоа на родителите им е...
Еспресо Шоу биз

Сепак има нешто меѓу нив? (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Лејди Гага и Бредли Купер повторно се во центарот на јавноста поради потенцијалното продолжување на „швалерисувањето“. Во јавноста дојдоа информации дека познатата пејачка Лејди...