Tag : мајстор

Магазин Храна

Тесто за пица готово за 10 минути: Станете италијански пица мајстор во вашиот дом!

Слободен печат
Рецептот за тестото е многу едноставен, краток и брзо се подготвува, а за вкусот ве уверуваме дека е одличен и дека ќе го подготвувате токму...
Забава Магазин

Нејзините илузии пак го освоија жирито! (ФОТО)

Слободен Печат
Во хрватското шоу „Суперталент“ настапи учесничка по име Миријана Кика Милошевиќ (37), која го воодушеви жирито со нејзината приказна и ги освои сите четири гласа....
Хроника

Мајстор повреден од струен удар

Горан Наумовски
Синоќа околу 22.30 часот во полиција е пријавено дека во градската општа болница „Св.Наум Охридски’’ бил донесен А.А. (22) од Скопје. Според пријавата, тој бил...
Еспресо Секс

НАПРАВЕТЕ И ГО ОВА НА ЖЕНАТА И ЌЕ БИДЕТЕ НЕЈЗИН КРАЛ: Само една работа ве дели од МАЈСТОР ВО КРЕВЕТОТ!

Слободен печат
Кога станува збор за сексот, за да ја задоволите жената, на ум треба да имате една работа. Ако сте како повеќето жени, тогаш за уживање...
MacedonianAlbanianBulgarian