Tag : мадам

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Џуди Денч (85) е најстарата жена во историјата на магазинот Вог која ја краси насловната страница на јунскиот број на британското издание на овој...
Жена Магазин

Која е познатата инфлуенсерка обвинета за ПОДВЕДУВАЊЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ на богати клиенти?

Слободен печат
Лилиана дел Кармен Кампос Пуељо, една од најпознатите ѕвезди на Инстаграм во Колумбија, обвинета е за водење и организирање малолетничка проституција. Осомничена е дека со...