Tag : лежерно

Жена Магазин Магазин слајдер

Облечете се како Брижит Макрон: Лежерно, а сепак ефектно! (ФОТО)

Слободен печат
Брижит Макрон (67) со сопругот, претседателот на Франција, Емануел Макрон (42) ја обави својата граѓанска должност во вториот круг на локалните избори одржани во Ле...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Што се крие зад шминката на лицето на Адел? (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката го покажа вистинското лице, а многумина изјавија дека воопшто не би ја препознале. Пејачката во целосно опуштено идание не ни наликува на ѕвезда од...
Еспресо Мода

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Слободен печат
Синди често вели дека освен здравата храна и вежбањето, за нејзиниот изглед се одговорни и гените, а очигледно и младата Каја го наследила тоа од...