• критика

Жените на Твитер го осудија Здравко Чолиќ: Што ти требаше оваа песна?

Многу жени деновиве на социјалните мрежи развија дискусија околу една добропозната песна на поп легендата Здравко Чолиќ. Имено, станува збор за неговиот хит „Ti nikad neces biti kao moja mati“, за која се разврза тема и на Твитер, откако една позната твитерџика го покрена прашањето. Таа запиша „Не ми е јасно што му требаше на …

Жените на Твитер го осудија Здравко Чолиќ: Што ти требаше оваа песна? Read More »