• јелена ѓоковиќ

ФОТО | Омилениот десерт на Јелена и Новак Ѓоковиќ: Бомбици готови за 10 минути

Исхраната на тенискиот ас Новак Ѓоковиќ и на неговата сопруга Јелена се заснова на здрави намирници, а она што го приготвуваат како свои оброци е исклучително вкусно и благодарно за подготовка. Ако досега не сте пробале, еве можност да пробате еден од нивните омилени колачи. Сопругата на најдобриот тенисер на светот се пофали со десерт, …

ФОТО | Омилениот десерт на Јелена и Новак Ѓоковиќ: Бомбици готови за 10 минути Read More »