дома Тагови инвеститор

Таг: инвеститор

Актуелно

Хан побара Белград и Приштина да се вразумат

Еврокомесарот за проширување и добрососедска политика Јоханес Хан смета дека е неопходно да се прекинат провокациите и да се врати дијалогот за нормализација на...