16.8 C
Скопје

Tag : илина арсова

Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО+ФОТО | Илина за Џамбазов научи да прави пита со домашни кори: „Тегнато“ со вишни и многу љубов

Слободен печат
Уживавме во секоја објавена фотографија која македонска ликовна уметница и планинарка, Илина Арсова, ја споделува на својот инстаграм – профил, а особено се радувавме на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Илина Арсова прозборе за битката со ковид-19: Една работа што беше многу интензивна беше психолошкото влијание на вирусот преку изразена депресија, несигурност, себе-обвинување…

И. Т.
Познатата алпинистка Илина Арсова која е една од нашите омилени јавни личности, покрај тоа што успеа да го „доближи“ планинарството и секој освоен врв до...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како Илина му се додворувала на Игор Џамбазов пред една година: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?

М.Р
Маестралниот Игор Џамбазов покрај тоа што е врвен актер и шоумен, се повеќе станува познат и како голем романтичар. Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Игор Џамбазов и Илина Арсова за празниците без струја и вода

М.Р
Викендов уживавме во бројните фотографии од празничните трпези кои беа споделувани на социјалните мрежи од нашите познати личности или наши блиски пријатели и роднини. Наместо...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Игор Џамбазов лут, предупредува: Профилот на Илина Арсова е хакиран!

М.Р.
Уживавме во секоја објавена фотографија која македонска ликовна уметница и планинарка, Илина Арсова, ја споделуваше со својот инстаграм – профил, а особено се радувавме на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО+ВИДЕО | Игор Џамбазов во дует со Емилија Џамбазова – Бавчанска: Новиот хит се вика „Мјау“

М.Р
Игор Џамбазов, Илина Арсова и нивната мачка Емилија повторно уживаат во спокојот на прекрасниот Дојран. На својот инстаграм – профил Игор Џамбазов заедно со Емилија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Кога Игор Џамбазов ќе и приреди американска ноќ во Дојран на Илина Арсова

М.Р
Маестралниот Игор Џамбазов покрај тоа што е врвен актер и шоумен, се повеќе станува познат и како голем романтичар. Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Игор Џамбазов по 46 години повторно се сретна со Дорчо од „Волшебното самарче“

М.Р
Кога телевизиска серија „Волшебното самарче” се емитувала на малите екрани сите нејзини верни гледачи денешниот познат актер и шоумен Игор Џамбазов го познавале како малиот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Игор Џамбазов не може „да излезе на крај со една“, а Перо од Петралинци има 6 невести!

М.Р
Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено станаа омилениот пар на македонската јавност. И двајцата се активни на социјалните мрежи и умешно знаат да ги радуваат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Игор Џамбазов и Илина Арсова: Омилениот пар со идентични плетени капи

М.Р
Секогаш од нив очекуваме некоја нова интересна фотографија, полна со љубов. Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено станаа омилениот пар на македонската јавност. И двајцата...