Tag : ема стоун

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Ема Стоун се венчаше во тајност, но очекува и принова! (ФОТО)

Слободен Печат
Во декември минатата година, холивудската актерка потврди дека по две години врска се верила со нејзиниот партнер, поранешен продуцент на популарната емисија „Saturday Night Live“...
Забава Магазин

Ема Стоун ја откажа венчавката поради коронавирусот

Слободен печат
Пандемијата од коронавирусот никого не штеди. Помеѓу илјадниците заразени има и многу светски ѕвезди. За среќа, популарната актерка Ема Стоун не спаѓа меѓу заболените од...
Забава Магазин

Ема Стоун е принудена да ја откаже венчавката поради коронавирусот

Слободен печат
Ема Стоун и нејзиниот свршеник Дејв Меккари требаше да се венчаат минатиот викенд, но ја одложија церемонијата поради коронавирусот, јавуваат странските медиуми. 31-годишната оскаровка требаше да...
Еспресо Шоу биз

Се мажи актерката Ема Стоун! (ФОТО)

Слободен Печат
Нејзиното момче Дејв Меккари ја објави среќната вест на својот инстаграм-профил каде што сподели слика од нив двајца, на која Ема Стоун го носи уникатниот...
Еспресо Мода

Деветгодишно девојче прави необични креации по пример на славните личности (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат
Деветгодишната Рајли Дашвуд од Австрија „се облекува“ по примерот на светски познатите ѕвезди, но за креирање на своите костими користи предмети и храна што ги...
Магазин Филм и ТВ

КРУЕЛА ДЕ ВИЛ КАКО ПАНКЕРКА: Вака ќе изгледа познатата злобничка во новиот „101 далматинец“

Слободен печат
Ема Стоун ќе ја глуми најпознатата и најомразената Дизниева негативка...