Tag : двојничка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло има двојничка која е бодибилдерка (ФОТО)

Слободен печат
Урбана легенда е дека сите имаат свои двојници, а за бодибилдерката Џенис Гереј таа не е никој друг туку Џенифер Лопез. View this post on...
Еспресо Шоу биз

Ким Кардашијан има двојничка во Струга! Запознајте ја атрактивната Теодора (ФОТО)

Слободен печат
Ако во светот има некаков избор за двојничка на познатата Ким Кардашијан, тогаш боите на нашата земја би требало да ги брани стружанката Теодора Мартиноска....
Еспресо Шоу биз

Дали гледате разлика? Бизарна сличност на 14-годишна Италијанка и планетарно позната пејачка (ФОТО)

Слободен печат
Американската пејачка Аријана Гранде (26) на социјалните мрежи ја пронајде својата „близначка“. Не се работи за крвна поврзаност, туку за девојче кое толку многу личи...
Еспресо Шоу биз

Германската Ким Кардашијан е „опседната“ со тоа да стане двојничка на ријалити ѕвездата! (ФОТО)

Слободен Печат
Моделот Метиша Шефер според својот прекар, физички многу потсетува на Ким Кардашијан Вест. Сепак, таа се потрудила својота сличност да биде поизразена со помош на...
Вести Свет

ГРЕТА ИМА ДВОЈНИЧКА ВО РУСИЈА: Лариса Ефремова сака да ја исчисти планетата (ВИДЕО)

Слободен печат
Активистката за климатски промена, Грета Тунберг, поттикна многу луѓе ширум светот јавно да го кренат својот глас во решавањето на овој глобален проблем. Два месеци...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез има двојничка: Сличноста меѓу оваа девојка и пејачката е неверојатна! (ФОТО)

Слободен печат
Наталија Мирскик е со потекло од Русија, а од Џенифер Лопез е помлада 30 години, а многу пати и се случило на улица да ја...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

МЕЛАНИЈА ТРАМП КОРИСТИ ДВОЈНИЧКА? Оваа снимка од Нормандија го докажува тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат
Оние кои го следат секој чекор на американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга, Меланија Трамп, тврдат дека првата дама користела двојничка во текот на...