• цветен

Цветен фустан во ретро фазон: Кејт Мидлтон заблеска во црвена боја! (ФОТО)

Совршено издание на Војвотката од Кембриџ… Кејт Мидлтон и принцот Вилијам посетија една лондонска пекара каде што уживаа во подготовката на пецива, а истиот ден го посетија и центарот за вработување и една џамија. Војвотката од Кембриџ избра црвено-бел цветен фустан кој во една прилика веќе го носеше. Романтичниот фустан од брендот „Beulah London“ многу …

Цветен фустан во ретро фазон: Кејт Мидлтон заблеска во црвена боја! (ФОТО) Read More »