20.8 C
Скопје

Tag : цвета

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Кејт Мидлтон го украси својот војнички капут со три цвета од афион кои откриваат емотивна порака

Слободен печат
Војвотката во неделата и се придружи на кралицата Елизабета и членовите на кралското семејство со цел да го одбележи Денот на сеќавањето, облечена во црн...
Жена Магазин Семејство

Мојата пријателка со ова ги залева собните билки: Цвета и она цвеќе за кое не ни знаев дека има цвет! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
„Ја посетив мојата пријателка овие денови. Есента пристигна, па се „сместивме“ во домот. Кај неа на прозорот забележав милион цветови во саксиите. Цвета и она...
Жена Магазин

ЦВЕТА Е МАЈКА НА ГЕЈ МОМЧЕ (12): Отсекогаш знаев дека е поинаков! ТАА ИМА САМО ЕДЕН СТРАВ

Слободен печат
Цвета Поповиќ е мајка на 12-годишното геј момче која во ниту еден момент на му го свртела грбот на своето дете поради неговата ориентација. Ниту...