Tag : чукарички

Спорт Фудбал

Од пола терен ја затресе мрежата на Црвена звезда (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден неверојатен погодок постигна Лука Стојановиќ, играчот на Чукарички, против екипата на Црвена звезда во најголемиот стадион на Србија. Во 25. минута, при водство на...