18.8 C
Скопје

Tag : бркаат

Магазин Магазин слајдер Семејство

Билки кои ја бркаат негативната енергија и штитат од зли намери: Барем една мора да имате во домот!

Слободен печат
Изгледаат убаво, а верувањето вели дека тие дури и го штитат домот… Просториите во кои престојуваме, а особено оние во кои сме многу често можат...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Многумина ги имаат дома – 3 работи кои ја бркаат позитивната енергија од домот

Слободен печат
Фенг шуи е древна вештина за живеењето и уредувањето на просторот. Според фенг шуи, одредени работи го блокираат напливот на позитивна енергија во нашиот дом...