12.8 C
Скопје

Tag : Бредли Купер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бредли Купер се надева дека романсата меѓу Канје Вест и Ирина Шајк брзо ќе заврши

Слободен печат
Веќе не е тајна дека Ирина Шајк и Канје Вест се во врска. Гласините за нивната романса беа потврдени откако беа видени на одмор во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк прозборе за заедничкото старателство со Бредли Купер

Слободен Печат
Славниот руски модел Ирина Шајк иако ретко открива за нејзиниот приватен живот, во своето ново интервју за магазинот „Elle“ се осврна на нејзината врска со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години видени повторно заедно

Слободен Печат
Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години, вчера биле видени заедно во автомобил во Њујорк, пишува „Daily Mail“. 35-годишниот супермодел најпрво била забележана...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк заблеска низ улиците на Њујорк: Сите зборуваат за нејзиниот виолетов капут

Слободен печат
Руската манекенка и светски супермодел Ирина Шајк (34) беше фотографирана на улиците во Њујорк во прекрасна модна комбинација, па затоа нејзините фанови прокоментираа дека таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Слободен печат
Публиката навива овој пар официјално да се смири и да ужива во семејната идила… Љубовниот однос на Ирина Шајк и Бредли Купер интригира веќе неколку...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шармантниот Бредли Купер во нова љубовна романса – Дали оваа пејачка конечно ќе го скроти актерот?

Слободен печат
Веќе долго време се шпекулира со кого холивудскиот заводник Бредли Купер е во врска… Откако се раздели од манекенката Ирина Шајк, актерот Бредли Купер е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во кревет се тотално промашување? Сите илузии за „најжешките“ мажи во шоубизнисот паѓаат во вода

Слободен Печат
Би се рекло дека повеќето мажи од Холивуд, покрај тоа што изгледаат одлично, се и одлични љубовници – сепак, искуствата покажале поинаку. Странските медиуми направиле...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Бредли Купер со нова филмска сензација: Открива кого избрал за главна женска улога

Слободен Печат
Актерката Кери Малиган ќе ја игра Фелисија, сопругата на Леондард Бернштајн, во музичката драма „Maestro“ во продукција на „Netflix“ и во режија на Купер кој...
Магазин Сцена

Грижлив син и татко: Бредли Купер открива дека поради болната мајка и 3-годишната ќерка со месеци не излегувал од дома!

Слободен Печат
Холивудскиот актер Бредли Купер откри во своето последно интервју дека за време на карантинот поради коронавирусот бил специјално заштитен и не излегувал од дома со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали Бредли Купер и Џенифер Гарнер се само пријатели или на повидок е нова холивудска романса?

Слободен печат
Кога Џенифер Гарнер се разведе од Бен Афлек, по некое време започна врска со бизнисменот Џон Милер, која траеше скоро две години, а како што...