• Бредли Купер

ФОТО | Бредли Купер „пука“ на високо: До уши е вљубен во жената која е десна рака на Хилари Клинтон

Холивудскиот заводник Бредли Купер (47) има нова девојка! Актерот веќе неколку месеци се гледа со Хума Абедин (45), најблиската соработничка на Хилари Клинтон и поранешна сопруга на посрамотениот политичар Ентони Вајнер. Двојката ги запознала уредничката на „Вог“ Ана Винтур, која е блиска пријателка на Бредли и Хума, пренесува „Пејџ сикс“. „Ана ги „намести“. Таа е …

ФОТО | Бредли Купер „пука“ на високо: До уши е вљубен во жената која е десна рака на Хилари Клинтон Read More »