Сораја го истакна огромниот задник, фановите збудалеа (ФОТО)

Најновата објава на Сораја на Инстаграм не можеше да пројде незабележано.

Старлетата позираше во проѕирна наметка, а нејзиниот задник беше во преден план.

И додека верните фанови ја фалеа и и се восхитуваа на облините на фотографијата, тука се најдоа и оние помалку воодушевените кои ја нарекоа „Аватар со задник на стероиди“, други ја сожалуваа, а трети ставаа негативни емотикони.

Инаку, Сораја неодамна откри дека повторно е слободна и ја прекинала свршувачката со рускиот милијардер.

View this post on Instagram

🌍 @fendi

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Прочитајте и...  Георгина Родригез повторно ги распамети фановите: Реагираше и Роналдо

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар