Сопругата на Мило во Њујорк се прошета во голем стил

Сопругата на црногорскиот претседател предизвика најголемо внимание за време на Генералното собрание на Обединетите нации.

Лидија Ѓукановиќ, рака под рака со сопругот се појави дотерана од глава до петици со брендирана гардероба.

Таа на себе имаше Диор чанта која чини 4.100 долари. Сепак најголемо внимание предизвика белезицата на раката која е од мараката „Картиер“ која чини 22.700 долари.

Прочитајте и...  Невролог од Стенфорд ја открива бруталната вистина за учењето кај возрасните: Како да си помогнеме?

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар