• диор

ФОТО | Шокантен стајлинг: Бремената Ријана се појави во танга и градник во Париз

Откако му откри на светот дека е бремена, мегапопуларната пејачка Ријана гордо го покажува трудничкиот стомак каде и да се појави. Ријана вчера присуствуваше на ревијата на „Диор“ на Модната недела во Париз каде дојде во црна долна облека над која носеше целосно проѕирен мрежест фустан. Разголениот стајлинг го комбинирала со високи црни лакирани чизми …

ФОТО | Шокантен стајлинг: Бремената Ријана се појави во танга и градник во Париз Read More »