СОПРУГАТА НА ГРУ се огласи за првпат по неговата смрт (ФОТО)

Даница Андонов, сопругата на српскиот рапер Далибор Андонов Гру кој пред еден месец загина во трагична несреќа, се огласи за првпат по неговата смрт.

„Секој зборува со својата тишина, а тишината кажува многу“, напиша таа покрај фотката на која позира во прегратка на сопругот. Истата фотка ја сподели и на Инста Стори со коментар „30 ден“.

https://www.instagram.com/p/B3ZFaGNIGWO/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Даница со оваа фотографија длабоко ги погоди и пријателите, кои тоа го изразија и во коментарите во кои и испраќаа емотикони со срциња или со плачење, а некои и напишаа и неколку зборови за поддршка.

Инаку, според пишувањето на српските медиуми, Даница за смртта на сопругот дознала на најлошиот можен начин. Таа наведе дека добила повик од својата пријателка која била уверена дека вестите се лажни и ја прашала зошто новинарите „лупетаат“ дека Далибор починал.

Прочитајте и...  Станија се пофали дека добила 100 евра помош од државата, па ги почасти фановите со разголени фотографии (ФОТО)

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат