Tag : неговата

Магазин Магазин слајдер Сцена

Пепелта од легендарниот Шон Конери ќе се врати во неговата родна земја – Шкотска!

Слободен печат
Легендарниот актер Шон Конери, првиот Џејмс Бонд, почина на 31 октомври во 90-та година од животот во семејната куќа на Бахамите. Неговата вдовица Мишелин (91)...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Неговата мајка била кралица на убавината – Денес тој е оскаровец, а некогаш режел тутун

Слободен печат
Џорџ Клуни (59) тврди дека филмот „Batman & Robin“ од 1997 година за малку ќе му ја уништел кариерата, бидејќи луѓето одбивале да соработуваат со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Очувот на Метју Пери проговори за неговата состојба – Ужасно е кога човек ќе се разболи (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Метју Пери, најпознат по улогата на Чендлер во серијата „Пријатели“, последните неколку месеци ја загрижи јавноста со својот изглед. Иако многумина претпоставуваа дека за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Неговата скромност нема да ви дозволи да го препознаете – Познатиот актер со милиони на сметката, летува како да живее од минималец (ФОТО)

Слободен печат
Славниот комичар Адам Сендлер редовно предизвикува позитивност и пријатно расположение како преку своите улоги во филмовите така и со своето опуштено издание во јавноста. Да...
Живот Магазин Магазин слајдер

Сите ја споделуваат неговата фотографија: Вака денес изгледа поранешен зависник кој веќе 745 дена е „чист“ (ФОТО)

Слободен печат
Фотографиите од момчето кое неколку години било зависник од дрога, а сега е „чист“ веќе 745 дена, се појавија на Reddit и воодушевија многумина. Имено,...
Забава Магазин Магазин слајдер

Се избричил првпат по 10 години, неговата сопруга шокирана! (ВИДЕО)

Слободен печат
Додека многумина во карантинот пуштија брада, професионалниот модел и амбасадор за производи за нега на брада Карлос Коста го направи сосема спротивното, тој ја избричи...
Хроника

Кавадарчанец нападнат во неговата викендичка

Кавадарчанец бил нападнат од пет лица во дворот на неговата викендичка на Тиквешко Езеро, синоќа околу 18 часот, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес....
Еспресо Шоу биз

Британскиот принц ме присили на секс кога имав 17 години, неговата пот течеше по мене! (ВИДЕО)

Слободен печат
На Би-би-си синоќа беше прикажано интервјуто со Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има сексуален однос со принцот Ендру во времето кога...
Еспресо Шоу биз

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн. Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија...
Еспресо Забава Магазин Мода

И Роналдо го спушташе погледот: Никол и неговата вереница во војна со деколтеата (ФОТО)

Слободен печат
Во Севиља вчера беше доделувањето на MTV европските музички награди, а настапуваа бројни ѕвезди. Воодушеви како и секогаш, поп ѕвездата Дуа Липа (24) која беше...
MacedonianAlbanian