Снаата на Лепа Брена призна: Прокоцкав големи пари, а пиев и таблети за смирување

Александра Пријовиќ за локалните медиуми се согласи да одговори на неколку прашања за нејзиниот приватен живот. Таа раскажа за бракот со Филип Живоиновиќ, кариерата, но и за коцкањето и таблетите за смирување.

Таа призна дека навистина сама ја финансирала својата кариера и дека нејзината мајка се откажала од се за таа да стане успешна пејачка.

View this post on Instagram

@hellomagazinsrbija 💟

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Таа исто така призна дека имала повеќе од три естетски операции, односно потенцирала дека досега биле четири.

Таа во истото интервју кажа дека воопшто не стравува дека Филип ќе ја остави, но подоцна дообјасни дека како и секој кој некого сака, не сака да остане без таа личност.

View this post on Instagram

👄

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Интересен беше одговорот на прашањето дали прокоцкала голема сума на пари во странство, кога таа призна дека тоа е вистина, па така раскажа дека наместо на излегување во град, парите ги потрошила во казино, и тоа поголема сума на пари во Вегас и Монте Карло.

Таа воедно призна и дека кога нејзиниот дедо починал подолго време пиела таблети за смирување.

View this post on Instagram

#tb @laziclaza

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Прочитајте и...  Во јуни граѓаните одвојувале повеќе пари за храна

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат