Сите гледаа во нејзиното деколте: Бујната манекенка очигледно не носела градник (ФОТО)

Доделувањето на наградата „Revolve“ се одржа овој викенд во Лос Анџелес, а на црвениот тепих прошетаа некои од најубавите жени во светот на манекенството и модата.

Вниманието го украде и манекенката Кара Дел Торо која се одлучи за фустан со многу длабоко деколте под кој не носеше градник.

профимедиа

Кара е модел на престижната агенција „Elite Models“, а снимаше кампања за „Guess“. На Инстаграм ја следат повеќе од милион луѓе.

Оваа американска убавица не сокрива дека многу се гордее со своите облини.

View this post on Instagram

Sunday

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

View this post on Instagram

🖤 @boohoo

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

View this post on Instagram

Kara-bonara 🍝 top: @boohoo

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Прочитајте и...  Облечете се женствено како Џеки Кенеди: Ваквиот стил никогаш не излегува од мода! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат