Северина со едноставно селфи ги возбуди фановите: „Нереално си убава!“ (ФОТО)

Северина Којич има 47 години и изглед на двојно помлада девојка.

Пејачката на големо ја подготвува својата нова турнеја, „Тhe Magic Tour“, а судејќи според објавата на Инстаграм, поубава е од било кога. Севе објави селфи фотка од авион која за само половина час собра 30 илјади лајкови и мноштво комплименти од нејзините фанови.

Пејачката на фотката позира во црна маичка со долги ракави, а нејзиниот поглед и изгледот на лицето многумина остави без текст.

Ти си нереално убава“, напиша еден од обожавателите. Северина дефинитивно веќе две децении е една од најзгодните жени на естрадата, а многумина коментираа дека на четириесет години изгледа многу подобро отколку на дваесет.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат