18.8 C
Скопје

Tag : нереално

Жена Забава Магазин Магазин слајдер

ФОТО | Баба билдерка која е вистинско чудо! Има 71 година и нереално е тоа што таа може да го направи!

Слободен печат
Таа брзо се навлекла на кревање тегови и сега во теретана минува околу 20 часа неделно, а држи повеќе од 30 државни и светски рекорди. Бабата која стана...
Еспресо Шоу биз

Северина со едноставно селфи ги возбуди фановите: „Нереално си убава!“ (ФОТО)

Слободен печат
Северина Којич има 47 години и изглед на двојно помлада девојка. Пејачката на големо ја подготвува својата нова турнеја, „Тhe Magic Tour“, а судејќи според...