Се превртил автомобил кај Веро Џамбо - Слободен печат

Се превртил автомобил кај Веро Џамбо

Превртен автомобил утринава го отежна сообраќајот на улицата пред Веро Џамбо, пренесува Сител.
На сообраќајката интервенирала екипа на Брза помош и екипа на пожарна, според неофицијални информации нема тешко повредени лица.
Прочитајте и...  Откриен крадецот што „оперираше" низ Охрид

Прочитај повеќе

Кривична за две лица од Грчец за поседување оружје

Слободен печат

Од водите на Вардар изваден женски труп

Слободен печат

Откриен крадецот што „оперираше” низ Охрид

Поднесено обвинение против дваесетгодишник за шест кражби во Скопје

Слободен печат

Прилепчанец со секира оштетил „голф“ во кое претходно удрил со неговото возило

Слободен печат

Спроведен во затвор неготинецот кој беше приведен поради повеќе кривични дела

МИА

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 15/01/2020 - 10:18 at 10:18

А бе арно им викат немој бавно да возите? сметате на сообраќајот?

Reply

Остави Коментар

fourteen + fifteen =

Прочитај повеќе

Полицијата приведе двајца дилери во Гази Баба

Слободен печат

Тетово: По расправија прободен 15 годишен малолетник

Слободен печат

Притвор за три лица за убиство во велешко Долно Караслари

Слободен печат

Се претставил дека е кум на син ѝ: Скопјанка измамена за 10.000 денари

Слободен печат

Неготинец приведен за повеќе кривични дела

Слободен печат

Откриени четворица мигранти во воз на Табановце

Слободен печат