Принцот Хари ја прекори Меган Маркл, таа само што не заплака (ВИДЕО) - Слободен печат

Принцот Хари ја прекори Меган Маркл, таа само што не заплака (ВИДЕО)

На свеченост во Бекингемската палата принцот Хари ја прекори својата сопруга Меган Маркл, по што таа направи израз на лицето како да ќе заплаче. Настанот се случи на терасата на палатата, но камерите успешно ја уловија оваа кратка конверзација меѓу сопружниците по што се отвори дискусија за тоа што се случува.

Имено, Меган Маркл во еден момент се сврти кон Хари, на што тој одговори само со очите и ѝ покажа да се сврти напред. Потоа, збунета Меган се обиде повторно да му се обрати на сопругот, а тој само кратко и одговори да гледа напред, по што таа се чини едвај се воздржа да не заплаче.

Прочитај повеќе

РЕПОРТАЖА: Кападокија, „земјата на убавите коњи“

Асуде А. Кочан

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

 Јадете храна што ги топи масните наслаги додека спиете

Слободен печат

Хороскоп за 24 Јануари – Што ве очекува овој петок?

Слободен печат

Виц на денот: Муабет

Слободен печат

Здрав колач со чиа семе и чоколадо

Слободен печат

Остави Коментар

19 − ten =

Прочитај повеќе

Симптоми кои откриваат каква несоница ве мачи

Слободен печат

Ова ќе биде најпопуларна фризура во 2020 година!  

Слободен печат

ТЕСТ: Откријте дали сте привлечна, искрена или пребирлива заводничка

Слободен печат

Наши миленици: Перо, другар му на Миланче, Ушка, Шаре и мачката Карлита

Слободен печат

Домашен декор: Класичната сина боја ќе ја одбележи 2020  

Слободен печат

Поради овие грешки може да изгледате НЕУРЕДНО

Слободен печат