Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО) - Слободен печат

Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО)

Навикнати сме членовите на семејството Кардашијан редовно да се на мета на различни критики и секогаш да се во центарот на случувањата, а за овој нов скандал овој пат се погрижи Ким Кардашијан.

Ким со новата рекламна кампања ја најави новата бјути колекција од својот бренд „KKW Beauty“, а како и секогаш, таа сама беше ѕвезда на рекламирањето.

Откако многумина ја погледнаа кампањата и возвратија со навредливи коментари дека таа овој пат претерала со фотошоп и дека ниту родената мајка не би ја препознала.

– Ким, драга, кој е на фотографијава?, Секој пат личиш се помалку на себе?, Како ти оди од рака толку да не личиш на себе? Беа само некои од коментарите на нејзина сметка.

Прочитајте и...  Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Покрај Брајант, меѓу загинатите е и најстарата ќерка Џиџи

Слободен печат

Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Остави Коментар

2 × 3 =

Прочитај повеќе

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат