Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО) - Слободен печат

Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО)

Познатиот актер Бред Пит, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна станал член на црквата која ја основал американскиот рапер Каније Вест, а медиумите пишуваат дека раперот тоа ќе го искористи за да го спои актерот со Клои Кардашијан.

Клои инаку во една емисија признала дека би сакала да биде интимна со Бред.

„Донесете ми го Бред Пит и ќе водам љубов со него на отворено“, рекла отворено и додала дека актерот изгледа многу подобро откако не е со Анџелина Џоли.

Како што пренесуваат медиумите Бред Пит овој викенд се дружел со членовите на семејството Кардашијан, а бил видно расположен и зборувал со сите.

Прочитај повеќе

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Слободен печат

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

12 + two =

Прочитај повеќе

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Слободен печат

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Слободен печат

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Слободен печат

Селена Гомез во хипнотизирачки панталони! (ФОТО)

Слободен печат

Вие добро го познавате: Данијела Мартиновиќ му откри на Жаре со кого се бакнала за првпат (ВИДЕО)

Слободен печат