Погледнете колку пари потрошила КАРЛЕУША на роденденскиот стајлинг (ФОТО)

Јелена Карлеуша во саботата на 17 август со семејството и пријателите го прослави 41 роденден во луксузен ресторан.

Поп дивата блескаше во бело со тиркизно сина коса.

Јелена, очекувано, воопшто не штедела кога станува збор за нејзиниот стајлинг на овој посебен ден.

Погледнете…таа потрошила вкупно 4.065 евра само на стајлингот, еве го ценовникот.

 

Прочитајте и...  Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Прочитај повеќе

Патуваме во Австрија – Погледнете ги сите убавини за само 3 минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Слободен печат

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 + 12 =

Прочитај повеќе

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Слободен печат

Погледнете ја првата фотографија што Карлеуша ја сподели кога се приклучи на Инстаграм!

Слободен печат

Мина Костиќ за првата средба со Брена: Ме праша од каде сум и ми кажа да ѝ донесам 40.000 марки!

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат

Ава Карабатиќ го објасни своето чудно однесување: 63% од луѓето кои се јавија на ескорт-огласот, се женети луѓе!

Слободен печат