Перфектен стајлинг: Меланија Трамп и во едноставен тексас фустан остава без здив! (ФОТО)

Првата дама на Америка и овој пат беспекорно се облече…

Меланија Трамп (49) со претседателскиот авион слета во градот Хунтигтон каде учествуваше на дебата против наркотиците кои станаа епидемија во ова земја, а на себе носеше тексас фустан со миди должина со потпис на американскиот бренд Lafayette од Њујорк и ги воодушеви присутните.

профимедиа

Елегантната креација се истакнува со класичната силуета со карактеристика на кошула, џебови и кафениот ремен околу половината.

профимедиа

Совршениот стајлинг го зачни со салонки со потписот на Маоло Бланик од превртена и сјајно кафена кожа.

Прочитајте и...  Впечатливо жолта боја и златни обетки: Кејт го повтори изгледот од Вимблдон и повторно блескаше! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат