9.2 C
Скопје

Никол Шерцингер ги воодушеви фановите со беспрекорни фотографии во бикини

Никол Шерцингер ги воодушеви своите обожаватели со неколку фотографии во бикини кои ги објави на својот инстаграм – профил.

Поранешниот член на „Pussycat Dolls“ објави фотографии, на кои позира на песочна плажа облечена во виолетово бикини и ги воодушеви своите бројни обожаватели низ целиот свет.

Во последно време работите едноставно не се исти како порано. Се однесувам детски, но не знам зошто…“, напиша 42-годишната ѕвезда во описот на фотографиите.

Instagram
Instagram

Никол моментално ужива во идиличниот одмор на островите Туркс и Каикос со своето момче Том Еванс. И додека на нејзините најнови фотографии изгледа сосема беспрекорно, се чини како ѕвездата воопшто да не е свесна за тоа.

Instagram
Instagram

Минатата недела, таа сподели фотографија со која се пошегува на сметка на толеранцијата на Том за фотографии на „Инстаграм“.

Прочитајте и...  Виц на денот: Изум

Кога вашето момче почнува да ве мрази кога правите милион исти слефиња“, се пошегува Шерцингер.

Instagram
Instagram

Том и Никол се во врска веќе една година, откако се појавија заедно на црвениот тепих на „Golden Globes“ во 2020 година. Тие се запознале за време на снимањето на музичкото шоу „X Factor“, кога пејачката беше дел од комисијата, а Том се натпреваруваше во бенд.

Instagram
Instagram

За да ја одбележи нивната годишнина, Никол сподели слатка посвета на своето момче.

Среќна годишнина љубов моја. Кој знаеше дека целиот мој свет ќе се промени пред една година. Ти си резултат на моите молитви. Те сакам многу“, напиша таа.

Поврзани вести

Рики Мартин со новиот имиџ ги разочара следбениците

Слободен печат

Ликот од песната „Божа Пуб“ на Балашевиќ навистина постоел: Ова е легендата за Петар Божаниќ

Милена Ризовска

Секое утро се будела преморена, па ставила ноќна  камера: Се шокирала кога забележала две очи!

Слободен печат

Најздрави природни грицки: смеете да ги јадете во секое време

Слободен печат

Џорџ Клуни прв пат откри кој филм го снимил пијан

Слободен печат

Јагнешки бут со рузмарин

Слободен печат

Остави Коментар