НЕГА И ШМИНКА – Снежана Богдановска – Слободен печат
ЖенаМагазинСлободна ТВ

НЕГА И ШМИНКА – Снежана Богдановска

Поради природата на нејзината работа и сензитивната кожа, Сани пробувала различни производи за нега и открила која козметика најмногу и одговара.

Снежана Богдановска – Сани има се што еден модел треба да има. Нејзината убавина е во совршен баланс со нејзиниот ум и карактер. Таа е ненаметлива, тивка, срдечна и отмена дама. И има што да каже.

Поради природата на нејзината работа и сензитивната кожа, Сани пробувала различни производи за нега и открила која козметика најмногу и одговара.

Во продолжение погледнете кои производи за неа се покажале како најдобри, но  слушнете и што мисли за убавината генерално.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close