Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО)

Погледнете ја поубавата половина на Роналдо...

Атрактивната девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, со последната фотографија на Инстаграм покажа зошто на нејзиното момче подраг му е сексот со неа отколку головите.

Убавата 25-годишна партнерка на Роналдо, објави фотографија од лифт на која во преден план се наоѓа нејзиниот цврст задник, што ги воодушеви обожавателите.

View this post on Instagram

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Роналдо е познат по своите врски со прекрасни модели, но поради секси фотографиите кои Џорџина ги споделува на Инстаграм, можеме да видиме зошто успешниот фудбалер сериозен околу оваа врска.

View this post on Instagram

@yamamayofficial ⚓️🛥❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close