Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Актерката на својот препознатлив елегантен стил му даде храбра нота.

Натали Портман беше една од најистакнатите лица на престижната гала вечер во Лос Анџелес, а вниманието дополнително го привлече и со својот моден избор.

Имено, актерката на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан под кој носеше само црно боди.

Станува збор за креација која го носи потписот на модната куќа Dior.

Натали со прекрасната шминка го заокружила целокупниот изглед.

Прочитајте и...  Стил на неделата: Татјана Алексиќ, професорка по македонски јазик во гимназијата „Корчагин“

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат