Пејачката Маја покажа и повеќе од што треба, но фановите забележаа нешто чудно на нејзиниот ѕид! (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Популарната хрвтска пејачка Маја Шупут се сликаше во ходникот од својот дом во секси ноќница со кафе во раце, но на нејзините обожаватели нешто друго им падна во очи.

Иако Маја е многу активна на нејзиниот Инстаграм каде објавува фотографии од езгозтични дестинации на кои оди со сопругот, како и луксузните одморалишта, но нејзините фанови скоро секогаш во прв план ставаат нешто друго.

Пејачката позирала во секси комбинизон за спиење, а очигледно е штом станала од спиење си направилак афе.

Таа веднаш се пофалила, го поткренала долниот дел и ги покажа совршените нозе, сепак фановите забележаа нешто што се наоѓа на нејзиниот ѕид.

Се работи за врамени „јапонки“, па Маја покрај комплименти и лајкови добила и прашања од типот: „Дали се тоа врамени јапонки на ѕидот“?

Погледнете ја фотката:

 

View this post on Instagram

 

Mmm mirisi na jos … ☕️

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Видео на денот