Марија Шерифовиќ лута на Македонците (ФОТО) - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Марија Шерифовиќ лута на Македонците (ФОТО)

Шерифовиќ бурно реагираше на својот Твитер профил за вчерашната распределба на гласовите на Евросонг од македонското жири.

Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ на својот Твитер профил бурно реагираше поради тоа што Македонија не и додели поени на Србија на вчерашниот Евросонг.

Таа во коментарот напиша „Македонија не и даде ниту еден поен на Србија???? Дали видов добро????“

Нашата Тамара, пак, од Србија доби 12 поени.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close