21.8 C
Скопје

Креаторот на групата „Перверзии на Балканот“ е жена

Фотографиите и видеата што се испраќаат се различни, така што во групата има и такви направени од порно страници, но и приватни интимни фотографии на девојки и жени од Балканот. На некои од нив се гледаа имиња на лица.

Групата на Телеграм наречена „Перверзии на Балканот“ која објавува приватни порнографски и еротски фотографии на бројни корисници, за жал не е единствената на овие простори.

Девојка стои зад групата „Перверзии на Балканот“. Властите нудат телефонски броеви за контакт за помош за сите оние кои можеби завршиле во оваа група.

Групата „Перверзии на Балканот“ е основана од женско лице регистрирано како Кристина и брои 26.590 членови кои секој ден си испраќаат порнографија.

Фотографиите и видеата што се испраќаат се различни, така што во групата има и такви направени од порно страници, но и приватни интимни фотографии на девојки и жени од Балканот. На некои од нив се гледаа имиња на лица.

Поврзани вести

Над 60 отсто од новите случаи на Ковид-19 во Лисабон се од индискиот сој

Слободен печат

ВИДЕО | И покрај забраната, на Стоунхенџ се собраа стотици ентузијасти

Слободен печат

Царовска: Истражни органи треба да утврдат како се правеле набавките на учебници

Слободен печат

Израелската војска успешно тестирала противавионски ласер

Слободен печат

ГАЛЕРИЈА: Радовиш го зафати силно невреме, откорнати се неколку дрвја

Слободен печат

Невреме во Струмица: Oткорнати дрвја и урнат електричен столб

Слободен печат

Остави Коментар