Конечно потврдено – Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го чекаат третото дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, кој пред неколку дена беше прогласен за најплатениот глумец на светот, па за него и тоа како се зборува овие денови, го очекуваат своето трето дете.

Веќе со месеци се шпекулира дека убавата глумица е бремена, но парот досега не го потврдуваше тоа.

Заедно се појавија на премиерата на филмот „Detective Pikachu“, а Блејк носеше прекрасен жолт фустан кој го оцрта нејзиното трудничко стомаче.

Сепак, Рајан и Блејк веќе имаат две ќерки, четиригодишната Џејмс и двегодишната Инес.

Видео на денот