19.8 C
Скопје

Конечно потврдено – Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го чекаат третото дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, кој пред неколку дена беше прогласен за најплатениот глумец на светот, па за него и тоа како се зборува овие денови, го очекуваат своето трето дете.

Веќе со месеци се шпекулира дека убавата глумица е бремена, но парот досега не го потврдуваше тоа.

Заедно се појавија на премиерата на филмот „Detective Pikachu“, а Блејк носеше прекрасен жолт фустан кој го оцрта нејзиното трудничко стомаче.

Сепак, Рајан и Блејк веќе имаат две ќерки, четиригодишната Џејмс и двегодишната Инес.

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар