Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Силвестер Сталоне заедно со своето семејство е на одмор во Хрватска, погледнете ги неговите прекрасни ќерки.

Систин Сталоне, ќерката на Силвестер Сталоне и Џенифер Флевин на Инстаграм објави фотографии на кои се капе со сестрата Скарлет во текот на семејната посета на Хрватска.

Систин на фотографијата позираше во морето, а исто така напиша „Хрватска убава си“.

View this post on Instagram

Croatia you pretty

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Позираше и со помладата сестра Скарлет, а нивната сестра Софија прва ја коментираше фотографијата „Прекрасни сте двете“.

View this post on Instagram

I’m best friends with the mosquitoes out here

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Следбениците ја опсипаа со комплименти, Некои и напишаа дека изгледа како сирена.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close