Ќерката на Никол Кидман и Том Круз има само 3 селфи-фотки на Инстаграм, а на последната и коментираше Шерон Стоун! (ФОТО)

Ќерката на славниот холивудски актер Том Круз (58) и актеркатар Никол Кидман (53), Изабела Кидман Круз, на Инстаграм објави необична селфи-фотографија.

На профилот ја следат 23.500 луѓе, а она има само три селфи-фотки од јануари 2018 година, кога ја објави првата.

Последното селфи на Изабела е нешто поразлично од останатите, со оглед на тоа дека го има променето имиџот, па дури покажа и добар дел од деколтето. Исто така имала и очила за сонце, обетки, но и претпознатливата обетка на носот.

Фото: Инстаграм

На себе носела тигреста кошула и кожна јакна, а некои од следбениците и порачаа дека е време да ја тргне обетката од носот.

Она што е интересно, е претходната селфи-фотографија на Изабела, која ја прокоментира и една од најголемите актерски ѕвезди Шерон Стоун.

Прочитајте и...  Неколку причини зошто интелегентните луѓе не можат да бидат среќни!
Фото: Инстаграм

– Си станала вистинска убавица – и напишала холивудската ѕвезда, а Изабела и одговорила така што и оставила три срциња под нејзиниот коментар.

Инаку Изабела Кидман Круз е ќерка на Том Круз и Никол Кидман, а пред неколку години таа се омажи за Макс Паркер, компјутерски техничар. Никој од родителите не беше на нејзината венчавка, а своето отсуство го оправдале со тоа што Том наводно „немал време“, а Никол снимала филм.

Поврзани вести

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Одложено снимањето на „Џурасик парк“

Слободен печат

Остави Коментар