Кејт Бекинсејл (46) во бикини: Оваа жена е бомба! (ФОТО) - Слободен печат

Кејт Бекинсејл (46) во бикини: Оваа жена е бомба! (ФОТО)

Има тело како тинејџерка, а и се ближи педесетиот роденден

Актерката Кејт Бекинсејл е една од омилените во Холивуд, како поради талентот и сјајните улоги, така и поради убавината и неверојатната фигура за своите години.

View this post on Instagram

Out of office 🏖 @nobuloscabos

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Имено, иако во јули таа дувна 46 свеќички на роденденската торта, Кејт успева да ја одржи линијата на која би можеле да и позавидат многу помлади девојки.

View this post on Instagram

Sometimes we swap Speedos

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

За одличниот изглед Кејт вложува напори секој ден, од одрекување од слатки до напорни тренинзи, па токму затоа се гордее на Инстаграм да ги сподели своите сјајни резултати.

Покрај толку труд и работа на телото, резултатите нема да изостанат.

Драги дами, кога може Кејт, може секоја жена.

Нема изговори, годините се само бројка и затоа започнете што побрзо да работите на себе.

Прочитајте и...  17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Стивен Кинг со тешки обвиненија: Доделувањето на Оскарите е местенка!

Слободен печат

Кинси Волански во полуголо издание му оддаде почит на Коби Брајант (ФОТО)

Слободен печат

Се оженила за актерка, а „тешка е“ 450 милиони долари. Елен Деџенерис има страшно минато!

Слободен печат

„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Слободен печат

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

Остави Коментар

11 + one =

Прочитај повеќе

17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат