Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Победничката на „Задруга“ Луна Џогани заедно со сопственикот на Пинк ја отвори новата сезона на ријалити емисиите.

За таа прилика таа на својата рака покажала луксузен прстен на домалиот прст. Луна блескаше во сребрен фустан, а внимание привлече деталот на нејзината рака.

профимедиа

Обично на тоа место се става веренички прстен, па многумина се сомневаат дека Марко ја запросил Луна.

Луна по овој повод не се огласи, а многумина се уште се прашуваат дали таа навистина ќе застане на лудиот камен?!

Прочитајте и...  Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Прочитај повеќе

Најзгодната водителка на временска прогноза во светот (ФОТО)

Слободен печат

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Слободен печат

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Слободен печат

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Слободен печат

На Антарктикот снегот има крваво црвена боја, а беше измерена и највисоката температура досега! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Француски шмек и балкански мелос со „Ана Кап, Џијан Емин и Гудачи“

Слободен печат

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Слободен печат

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Слободен печат