Tag : дечко

Останатo Спорт

Пукна љубовта, мајката на Нејмар го откапи Тиаго бидејќи спиел со мажи

Слободен печат
Надин Гонкалвеш пред 15-тина дена се пофали дека си најде 30. години помладо момче, и стана вистински хит во медиумите. Надин објави дека Тиаго Рамос...
Хроника

Обвинение за битолчанка која го уценувала поранешниот дечко

Горан Наумовски
Скопското јавно обвинителство поднесе овинителен предлог против битолчанка на возраст од 34 години која е обвинета за кривичното дело уцена. Според ОЈО, сега обвинетата од...
Еспресо Шоу биз

Новата љубов на Деми Ловато! (ФОТО)

Слободен Печат
После долго време борбата со депрсија и надвор од окото на јавноста, пејачката Деми Ловато (27) полека заполчна да се враќа на социјалните мрежи и...
Жена Магазин

ВОДИТЕЛКАТА за првпат го покажа лицето откако поранешниот дечко ја СИЛУВАЛ, ПРЕТЕПАЛ И ПОЛИЛ СО КИСЕЛИНА (ФОТО)

Слободен печат
Британската водителка и манекенка Кети Пепер (35) во 2008 година доживеа стравичен настан, кога нејзиниот дечко ја претепал, силувал и ја полил со киселина преку...
Еспресо Жена Магазин Секс

ЖЕНИ, ОСВЕСТЕТЕ СЕ: Ова се сигурни знаци дека вашиот партнер НЕ Е ЗАЉУБЕН повеќе во вас!

Слободен печат
Иако можеби ќе ви каже дека ве сака кога вие ќе му го кажете истото, тоа за жал не значи и дека така мисли и...
Еспресо Секс

Не сте сигурни дали му се допаѓате? Овие знаци би можеле да го потврдат тоа!

Слободен печат
Мажите често имаат проблем со изразувањето на своите вистински чувства, но можете да ги прочитате според начинот на кој се однесуваат. Но, знаците кои издаваат...
Еспресо Шоу биз

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Слободен печат
Победничката на „Задруга“ Луна Џогани заедно со сопственикот на Пинк ја отвори новата сезона на ријалити емисиите. За таа прилика таа на својата рака покажала...
Еспресо Шоу биз

Беше НАЈУБАВОТО ДЕВОЈЧЕ во светот – Сега е уште ПОУБАВА, а има и дечко (ФОТО)

Слободен печат
Тајлејн Блонду, најубавото девојче на светот, која се прослави пред десеттина години преку рекламните кампањи, денеска е порасната, а на медиумите се уште им е...
Еспресо Шоу биз

Норвешката принцеза поради бисексуалниот дечко повеќе нема да ја користи кралската титула (ФОТО)

Слободен печат
Најстарата ќерка на норвешкиот крал Харолд В, принцезата Марта Луис објави дека повеќе нема да ја користи титулата принцеза во комеријални цели. Принцезата неодамна се...
Еспресо Шоу биз

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Слободен печат
Американските медиуми пишуваат дека младата убавица успеала во она за што сонуваат сите девојки. Откако и стави крај на четиригодишната врска со пејачот Зејн Малик,...