дарко Archives - Слободен печат

Tag : дарко

Еспресо Шоу биз

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Слободен печат
Победничката на „Задруга“ Луна Џогани заедно со сопственикот на Пинк ја отвори новата сезона на ријалити емисиите. За таа прилика таа на својата рака покажала...
Еспресо Шоу биз

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Слободен печат
Се роди Деа, третото дете на познатиот пејач и бизнисмен Дарко Гелев – Брејк, кој е во брак со поранешната Мис на Македонија Драгана Клопчевска....