18 C
Скопје

Tag : прстен

Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ВИДЕО: Вереничкиот прстен на Парис Хилтон вреди 2 милиони долари

Слободен печат
Американската ријалити ѕвезда и мултимедијална личност, Парис Хилтон, беше запросена од нејзиното момче Картер Реум, на 17 февруари, точно на денот кога таа наполни 40...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО+ВИДЕО | Парис Хилтон денес полни 40 години: На роденденот нејзиното момче ја запроси со уникатен прстен!

Слободен печат
Мултимедијалната ѕвезда Парис Хилтон на својот инстаграм – профил објави дека нејзиното момче Картер Реум ја запросил, денес, на нејзиниот 40-ти роденден. Двојката се вери...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО+ФОТО I Генијален начин на запросување: Го носела својот веренички прстен две години, а не знаела за тоа!

Слободен печат
Ова момче потајно ја запросило својата девојка пред официјално да клекне на едното колено, откако го сокрил вереничкиот прстен во ланче со привезок кое таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Избраникот не штедел на специјално дизајнираниот подарок: Марија Шарапова го покажа скапоцениот веренички прстен

Слободен печат
Тенисерката наскоро ќе застане на лудиот камен со избраникот Александар Гилкес. Славната руска тенисерка Марија Шарапова ужива во среќната врска со англискиот милионер Алекдандар Гилкес,...
Живот Магазин Магазин слајдер

ФОТО: Прстенот Невен влезе во Гинис како прстен со најмногу дијаманти во светот

Слободен печат
Харшит Бансал, основачот на индиската компанија „Renani Jewels“, го потпишува овој моден детаљ украсен со дијаманти, а инспирација за основниот облик е всушност самиот цвет...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: По пет години врска, веренички прстен на раката на Гвен Стефани

Слободен печат
По пет години забавување, Гвен Стефани и Блејк Шелтон се верија. Шелтон денес ја запроси пејачката, а таа прифати и веднаш постави фотографија со прстен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Рита Ора, фотографирана со дијамантски прстен, се шпекулира дека се верила!

Слободен Печат
Фановите на Рита Ора се надеваат дека оваа информација не е само озборување. Британската пејачка со потекло од Албанија, Рита Ора (29) поттикна нов сомнеж...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Вака се слави десетгодишница од брак: Пејачката Сека Алексиќ од сопругот доби прстен вреден 10.000 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, пред неколку дена ја прославија десетгодишницата од нивниот брак со интимна вечера во семејниот дом во Стара Пазова....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како вереничкиот прстен кој беше наменет за Меган Маркл се најде на раката на Кејт Мидлтон?

Слободен печат
Кејт Мидлтон на кралското семејство му се придружи откако се омажи за принцот Вилијам во 2011 година. Седум години подоцна Меган Маркл и принцот Хари...
Забава Магазин

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на Рожер Федерер, Мирка, од трибините го следеше трилерот против Милман, а на фотографите не им побегна „украсот“ на нејзината лева рака. Во моментите...