Карди Би во „природно“ издание непрепознатлива, фановите ужаснати (ФОТО)

Американската раперка Карди Би, одлучи да се одмори за време на празниците и да не се оптеретува со секојдневните работи.

Таа беше уловена од папараците додека беше во шопинг во мајами.

Таа таму ги посети сите луксузни продавници, а беше облечена во лежерно издание, односно во сосема обичен син фустан со копчиња, а на лицето немаше мејкап, па така бројни фанови останаа шокирани.

„Изгледа ужасно“, „Плашило“, „Сега може да видиме што се прави шминката“, беа само некои од коментарите.

Прочитајте и...  Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Слободен печат

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Слободен печат

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Слободен печат

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

четири × 2 =

Прочитај повеќе

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Слободен печат

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Слободен печат

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Слободен печат

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Слободен печат

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Long shot“ е урнебесна комедија која морате да ја погледнете! (ВИДЕО)

Слободен печат