КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Со ова Брена покажа дека се однесува сосема нормално и приземјено, како целиот нормален свет. Погледнете го нејзиното селфи.

Пејачката многумина воодушеви со својата приземјеност.

Популарната пејачка Лепа Брена отпатува во Мадрид, главниот град на Шпанија, а многумина одушеви со начинот на кој таму се однесува.

Имено, таа направи селфи во градски превоз. Брена релаксирано се возела со автобус и се фотографирала, а потоа својата слика ја споделила и на Инстаграм.

Со ова покажа дека се однесува сосема нормално и приземјено, како целиот нормален свет.

принтскрин/инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close